Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: System
bo: མ་ལག

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
