Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Blocked
cy: Wedi blocio

en: Please wait...
cy: Arhoswch...
