Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Type
de: Typ

en: Log in
de: Anmelden

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: API key
de: API-Key

en: Blocked
de: Gesperrt

en: Please wait...
de: Bitte warten...

en: About
de: Über

en: Add api key.
de: API-Key hinzufügen.
