Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: System
eo: Sistemo

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Blocked
eo: Blokita

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...
