Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: System
es: Sistema

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: API key
es: Clave del API

en: Blocked
es: Bloqueado

en: Please wait...
es: Espere, por favor...

en: About
es: Acerca de
