Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: System
et: Süsteem

en: Log in
et: Sisene

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: About
et: Programmist
