Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Status
fr: État

en: System
fr: Système

en: Log in
fr: Se connecter

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: API key
fr: Clé d'API

en: Blocked
fr: Bloqué

en: Please wait...
fr: Veuillez patienter...

en: About
fr: À propos
