Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: System
gl: Sistema

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: About
gl: Información
