Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: System
hr: Sustav

en: Log in
hr: Prijava

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: About
hr: Opis
