Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: System
hu: Rendszer

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: API key
hu: API kulcs

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: About
hu: Leírás
