Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Type
id: Jenis

en: System
id: Sistem

en: Log in
id: Login

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: API key
id: Kunci API

en: Blocked
id: Diblokir

en: Please wait...
id: Mohon tunggu...

en: About
id: Tentang
