Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: System
ja: システム

en: Log in
ja: ログイン

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Blocked
ja: ブロック

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...

en: About
ja: アバウト
