Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: System
ka: სისტემა

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...
