Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: System
ru: Система

en: Log in
ru: Войти

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: API key
ru: API-ключ

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: About
ru: Информация
