Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Log in
sv: Logga in

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: About
sv: Om
