Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: System
th: ระบบ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: About
th: เกี่ยวกับ
