Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Type
af: Tipe

en: System
af: Stelsel

en: Log in
af: Teken in

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Please wait...
af: Wag asseblief...
