Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: System
el: Σύστημα

en: Log in
el: Είσοδος

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: About
el: Περί
