Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: System
it: Sistema

en: Log in
it: Accedi

en: Phone number
it: Telefono

en: Blocked
it: Bloccato

en: Please wait...
it: Attendere prego...

en: About
it: Informazioni
