Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: System
ne: प्रणाली

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्
