Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: System
nl: Systeem

en: Log in
nl: Inloggen

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: API key
nl: API-sleutel

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: About
nl: Over
