Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: System
ro: Sistem

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: API key
ro: Cheia API

en: Blocked
ro: Blocat

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...

en: About
ro: Despre
