Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: System
uk: Система

en: Log in
uk: Вхід

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: API key
uk: Ключ API

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: About
uk: Про модуль
