Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: System
hy: Համակարգ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել
