Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: System
is: Kerfi

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: About
is: Um
