Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Log in
km: ចូល

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: About
km: អំពី
