Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: System
ku: سیسته‌م

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: About
ku: دەربارە
