Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: System
ps: سيستم

en: Log in
ps: ننوتون

en: About
ps: په اړه
