Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: System
sl: Sistem

en: Log in
sl: Prijava

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: About
sl: O modulu
