Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: System
sq: Sistemi

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: About
sq: Informacione
