Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: System
vi: Hệ thống

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: API key
vi: khóa API

en: Blocked
vi: Đã khóa

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: About
vi: Giới thiệu
