Taxonomy File Tree (3.2.7) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Download
ast: Baxar

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome

en: Preview
ast: Entever

en: Files
ast: Ficheros

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Close
ast: Zarrar
