Taxonomy File Tree (3.2.7) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།
