Taxonomy File Tree (3.2.7) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Download
os: Рахæсс

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
