Taxonomy File Tree (3.2.7) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Files
sv: Filer

en: Add folder
sv: Lägg till mapp

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Close
sv: Stäng

en: Folder
sv: Mapp

en: Root
sv: Rot

en: Add file
sv: Lägg till fil

en: Last modified
sv: Senast ändrad
