Taxonomy File Tree (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ
