Taxonomy File Tree (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: File
bn: ফাইল

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর
