Taxonomy File Tree (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: File
hr: Datoteka

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Files
hr: Datoteke

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Add file
hr: Dodaj datoteku
