Taxonomy File Tree (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: File
jv: Berkas

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Add file
jv: Nambah file
