Taxonomy File Tree (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: File
ka: ფაილი

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Files
ka: ფაილები

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა
