Taxonomy File Tree (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Folders
kn: ಕಡತಕೋಶಗಳು

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: Root
kn: ಮೂಲ

en: Last modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: cancel
kn: ರದ್ದು ಮಾಡು
