Taxonomy File Tree (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: File
pl: Plik

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Files
pl: Pliki

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Root
pl: Korzeń

en: Add file
pl: Dodaj plik

en: Last modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: cancel
pl: anuluj
