Taxonomy File Tree (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: File
si: ගොනුව

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය
