Taxonomy File Tree (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Files
sr: Фајлови
