Taxonomy File Tree (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: File
bg: Файл

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Save changes
bg: Запази промените

en: cancel
bg: Отказване
