Taxonomy File Tree (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Root
bo: རྩ་བ

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: Last modified
bo: མཐའ་མཇུག་གི་བཟོ་བཅོས

en: cancel
bo: དོར་བ།
