Taxonomy File Tree (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: File
ca: Fitxer

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Files
ca: Fitxers

en: more info
ca: més informació

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Root
ca: Arrel

en: Add file
ca: Afegeix un fitxer

en: Last modified
ca: Modificat per darrer cop

en: cancel
ca: Cancela
