Taxonomy File Tree (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: File
et: Manus

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Files
et: Failid

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Folders
et: Kaustad

en: Folder
et: Kaust

en: Root
et: Juur

en: Add file
et: Lisa fail

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: cancel
et: katkesta
