Taxonomy File Tree (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Last modified
gu: છેલ્લે સુધારેલું
