Taxonomy File Tree (8.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: File
my: ဖိုင်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
